Ulubieniec miesiąca nr 6

Hejka. Tak wiem, że ulubieniec znowu spóźniony, ale w piątek przygotowywałam się na urodziny i tak, nie miałam czasu. No, ale cóż przechodząc do tematu. W tym miesiącu ulubieńcem są święta. Nie no żartuje,, to by było zbyt banalne. Nie ulubieńcem tego miesiąca jest coś czego wyczekuje od dawna czyli śnieg. Tak, niestety w mojej okolicy pojawił się a kilka godzin. Uwielbiam zimę i śnieg. Jest też to powodem, dlaczego lubię „Krainę lodu”. A więc tak zastanawiałam się czy wstawić Wam ciekawostkę o śniegu czy mit o królowej śniegu, czy mit o śniegu. Zdecydowałam się na te ostatnie, ale że nie znalazłam takich mitów ze starożytności. Nie chce Was też zanudzić ciekawostką o śniegu typu jak powstaje itp. No więc zostaje bajka, taaa… tylko że ona ma kilka rozdziałów i wpis byłby bardzo, bardzoooo długi. A więc postanowiłam napisać trochę o tym. 

zima

Śnieg, dla nie jest czymś pięknym i niesamowitym. Kocham krajobrazy ze śniegiem, zawsze kiedy było go wystarczająco dużo, a w ferie wyjeżdżałam do siostry ciotecznej jeździłyśmy sankami. Prócz tego kocham łyżwy i rolki. Ale wolę łyżwy czemu? Bo z rolkami mam nie przyjemne wspomnienia, ale i tak jeżdżę. Koło naszej szkoły jest lodowisko, więc kiedy je otwierają zamiast basenu mamy lodowisko. Jednak jak na razie nie otworzyli i nie otworzą póki nie spadnie więcej śniegu. JA CHCE ŚNIEG!!!! Takie podsumowujące zdanie. Cóż nie wiem co jeszcze mogłaby napisać, chyba nie muszę mówić że kocham zimę, ale zadam Wam pytanie jaką porę roku lubicie i czy tak jak ja kochacie śnieg.

Mam nadzieję, że wpis się spodobał, jeśli tak zostaw komentarz i koniecznie odwiedź mojego fb: 

www.facebook.com/projektujemyiplotkujemyblogpl

wpid-podpis.png

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>