Ulubieniec miesiąca nr 4

gabriele-cirulli

Siemka, kolejny ulubieniec miesiąca! Tak tym razem się nie spóźniłam, aż sama nie mogę uwierzyć xD. Około półtorej godziny temu wróciła z kościoła. Tak Tyna taka wierząca co dzień chodzi do kościoła, nie no żartuje, oczywiście nie widzę w tym nic złego bo nie długo i jak będę codziennie chodzić. Dlaczego? Dlatego, bo mam bierzmowanie, tia, druga gimbaza więc bierzmowanie musi być. Dzisiaj mieliśmy pierwsze spotkanie, ale jeszcze indeksów nie mam. Tak wiem, że to ulubieniec, ale chciałam Wam o tym teraz napisać. Dobra przechodzimy do rzeczy.

No, a więc jeszcze raz siemka. Może nie którzy z Was znają grę „2048″. Jest to gra logiczna stworzona 9 marca 2014 roku przez 19-leniego Włocha - Gabriela Cirulli. Gra polega na przesuwaniu płytek z cyframi po szesnastopolowej siatce. Celem w tej grze jest stworzenie płytki z numerem 2048. Gra potrafi naprawdę wciągnąć i można w nią grać godzinami. Ja miałam na początku oryginalną wersje, ale znalazłam także przerobioną z postaciami z anime „Kuroshitsuji”. Nie wiem czy jest także z innych anime,  no ale wiem że jest z tego. 

Mam nadzieję, że wpis się spodobał, jeśli tak zostaw komentarz i koniecznie odwiedź mojego fb.

wpid-podpis.png

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>